Trening w duecie to doskonały sposób na wzmocnienie relacji. Osiem treningów, to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto chce ćwiczyć dwa razy w tygodniu.

TRENINGI PERSONALNE

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

TRENING

WPROWADZAJĄCY

250 zł

Pierwsze spotkanie i trening wprowadzający pozwoli nam lepiej się poznać. Określimy realny do osiągnięcia cel, dowiem się, jakie ćwiczenia będą dla ciebie najlepsze i nauczę cię je bezpiecznie wykonywać.

CZTERY

TRENINGI PERSONALNE

600 zł

Cztery treningi są dla osób, które myślą o regularnych ćwiczeniach. Możemy spotykać się raz w tygodniu. Ustalę dla ciebie plan treningu, który będziemy razem realizować.

OSIEM

TRENINGÓW PERSONALNYCH

1000 zł

Chcesz ćwiczyć dwa razy w tygodniu? Ten pakiet treningów da ci dodatkową motywację i pozwoli zachować regularność ćwiczeń.

CZTERY

TRENINGI PERSONALNE

900 zł

Treningi w parach to dodatkowa motywacja. Możemy umówić się na jedno treningowe spotkanie w ciągu tygodnia, aby popracować nad waszymi celami treningowymi.

Jeden trening personalny pozwoli nam się lepiej poznać. Dowiem się, jakie ćwiczenia będą dla ciebie najlepsze i nauczę cię je bezpiecznie wykonywać.

TRENINGI PERSONALNE DLA DWÓCH OSÓB

OSIEM

TRENINGÓW PERSONALNYCH

1500 zł

DARMOWA KONSULTACJA!

Współpracując z trenerem personalnym, można znacząco skrócić czas niezbędny do uzyskania określonego celu sylwetkowego. Dzięki wspólnym treningom zyskasz nie tylko dodatkową motywację, ale również poznasz i nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń w bezpieczny i komfortowy dla ciebie sposób. Jeśli jesteś osobą początkującą i przerażają cię publiczne siłownie, to wspólne treningi w moim studio treningowym są dla ciebie.